Bonusy dla moich partnerów


BONUS DLA MOICH PARTNERÓW

bonus

Pomagam moim partnerom czyli osobom, które chcą dołączyć do mojego zespołu– nie tylko technicznie, udostępniam darmowe i mega wartościowe e-booki z rozwoju osobistego i wytyczania celów, a dla ambitnych osób z mojego zespołu, którzy sięgają po więcej….

    1.Przygotuję dla Ciebie GRATIS stronę internetową –  Twojej wizytówki w Internecie.

2.BONUSY książkowe-Wybierz 2 książki z poniższych

BONUSY paulinacichocka.pl

BONUSY paulinacichocka.pl

 

 

BONUSY paulinacichocka.pl

BONUSY paulinacichocka.plBONUSY paulinacichocka.pl

BONUSY paulinacichocka.pl

Dlaczego je rozdaję?

Bo chcę, żeby każda osoba, która ze mną współpracuje sięgała wyżej i zarabiała więcej ode mnie, bo im więcej ty będziesz zarabiać, tym więcej ja zarobię. Dlatego mi zależy, żebyś jak najwięcej się dowiedział/ła na temat zarabiania pieniedzy w Internecie.

Co zrobić, aby otrzymać BONUS- wybrane 2 książki?

-Dołącz do jednego lub wiecej z poniższych biznesów —-

⇒⇒  GCC COIN – silna kryptowaluta, która oparta jest na technologii druku 3D i misji ekologii. Kup pakiet GCC coinów za min. 438 euro plus pakiet Affiliate 88 euro ( Affiliate polecam, jeśli chcesz zarabiać z systemu binarnego)

⇒ ⇒ We Go Crypto — w przygotowaniu dostępny wkrótce 2017

⇒ ⇒ BitClub Network –legalna i najbezpieczniejsza kopalnia bitcoinów polecam zakup pakiet wydobywczy za minimum 500$

⇒⇒ Cryp Trade Capital realna firma z siedzibą w Hiszpanii, powierz swoje pieniądze specjalistom od tradingu i profesjonalistom handlu kryptowalutami, polecam zakup pakietu, który będzie dla ciebie pasywnie zarabiał za minimum 1000$

⇒⇒ EXP ASSET Ltd – polski projekt, biuro w Warszawie, CEO i właściciel to Patryk Krupiński- zawodowy trader z bardzo dobra opinią w biznesie. Polecam Ci zakupić pakiet za 1000$, gdzie masz możliwość otrzymywania bonusów tj. 8% z każdej bezpośrednio poleconej osoby oraz dostęp do ekskluzywnych szkoleń. Pakiet po 120 dniach w kwocie $1000 zostanie Ci zwrócony plus naliczenia dzienne  w sumie  $200. Ale to nie koniec możliwości zarobkowych! przeczytaj TUTAJ

⇒⇒ Futurenet zostań członkiem największej na świecie NR 1  platformy społecznościowej, która płaci Ci za aktywność na niej i zdobądź pozycję Business Member na min. pozycji SAPPHIRE za 500$.

 

Wyślij do mnie na maila: kontakt@paulinacichocka.pl informację, na jaki adres wysłać  wybrane przez ciebie książki.

Dodaj mnie do znajomych na Facebook tutaj , a wcześniej wyślij mi prywatną wiadomość, subskrybuj mój kanał  na Youtube

Dodatkowo, jeśli dołączysz do moich minimum dwóch biznesów, z mojego linku partnerskiego, z  inwestycją 3000$ lub więcej, to przygotuję dla Ciebie stronę internetową w WordPress GRATIS i nauczę Cię jak ją obsługiwać, albo będę prowadzić ją dla Ciebie.

Jeśli jesteś początkujący lub stawiasz pierwsze kroki  to poprowadzę Cię krok po kroku przez zawiłości systemu zarabiania przez Internet.

Jeśli już zarabiasz w Internecie , to zawsze wymiana doświadczeń może okazać się niezwykle cenna.