Programy Revshare 2


Programy Revshare czy też  Revenue share, ostatnio tak popularne w sieci, że niemal każdy, kto zarabia przez internet, ma w swoim portfolio co najmniej jeden program RevShare (revenue share). Revenue share to platforma, która dzieli się zyskiem ze swoimi użytkownikami. Zazwyczaj długość działania tej platformy to średnio 2 lata.

Zależy to od wpłat i wypłat użytkowników. Im więcej nowych użytkowników platformy przybywa do systemu, tym więcej firma ma zysków z tego tytułu i dzieli się nim z pozostałymi uczestnikami, którzy chcą wypłacać pieniądze z platformy. Wtedy mówimy, że firma nie ma swojego zaplecza biznesowego; program żyje z wpłat użytkowników.

W revenue share można bardzo dobrze zarobić, gdy wchodzimy na początku działania, kiedy jest napływ świeżej gotówki. Tu mówimy nie o prawdziwym biznesie, bo jego nie ma – nie ma realnych produktów w tle oprócz kupowania usług reklamowych, i wypłacania zwrotów czyli dziennych naliczeń z tych usług reklamowych.

Czasem, owszem taki revshare, jak zaczyna tracić płynność finansową, to wtedy wprowadza coś więcej, jest to sklep, produkty o rozwoju osobistym i tego typu inne. Zazwyczaj jest już wtedy za późno, albo przynoszą one tak mały zysk, który i tak nie wystarcza na pokrycie wypłat.

 

Co to takiego Program Revshare?

Programy Revshare

 

Jest to program, który pozwala jego użytkownikom otrzymywanie zarobku  pochodzącego  z zysków firmy, która dzieli się tymi swoimi zyskami z użytkownikami tego programu.

Jakie są to programy revshare?

 

Są to w przeważającej części tzw. platformy reklamowe. Są to platformy reklamowe, gdzie jej użytkownicy, czyli osoby kupujące pakiety/usługi reklamowe (nazywane paczkami), uczestniczą w podziale zysków. I to właśnie nazywa się Revenue share lub w skrócie Revshare.

Przykładowo:

Kupujemy pakiet reklamowy:

Każda z tych pakietów ma za zadanie wypracować bonus  10-20% od wartości każdej usługi reklamowej czyli daje temu użytkownikowi odpowiednio w zależności od rodzajów paczek  +10% do zakupionej paczki w efekcie końcowym. Dzienne naliczenia czyli zwroty  to 0,7-2,5% .

Programy Revshare

Warunkiem otrzymywania naliczeń, czyli właśnie owych zysków: revenue share, jest obejrzenie na tej platformie reklamowej raz dziennie około 10 reklam trwających kilkadziesiąt sekund – to jest nasza praca. Po obejrzeniu reklam,  jesteśmy uprawnieni do otrzymywania części zysków z firmy tzw. Revenue share.

 

Czy zakup paczki – usługi reklamowej nas do czegoś uprawnia?

Co otrzymujemy oprócz zysków , którymi firma dzieli się?

 

Otrzymujemy możliwość umieszczenia swojej reklamy, np reklamy swojej strony internetowej lub strony innego programu partnerskiego etc.

Programy Revshare

Rynek reklamy są to ogromne pieniądze. I w tym kierunku zmierza Internet. Warto więc ukierunkować swoje działania i kroki tam gdzie są i zawsze będą pieniądze. Dlaczego na rynku reklamy, a nie gdzie indziej? bo żyjemy w społeczeństwie nastawionym na konsumpcjonizm, gdzie trwa ciągła walka o klienta na rynku. Dlatego tu wchodzą w grę ogromne pieniądze.

Największymi gigantami na rynku reklamy są Facebook i Google. Niestety nie dzielą się swoimi tortem zysków. Kupujemy u nich reklamy, promujemy siebie jako osobę, jednym słowem sprzedajemy im swój wolny czas, za który nam nie płacą.

Myślę, że to zmieni się, właśnie za sprawą nie tylko typowych revsharów, ale  innych platform reklamowych, bardziej stabilnych,  które  mają na to budżet reklamowy, z prawdziwym biznesem w tle – na określonych zasadach, przyciągając w ten sposób więcej reklamodawców i potencjalnych klientów.

 

Programy RevshareRynek Revenue Share i platform reklamowych  ma przed sobą świetlaną przyszłość. A to co dopiero się dzieje,  to są początki.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarzy do “Programy Revshare

  • Rafal Krzysiak

    Fajnie to wszystko przedstawiłaś. Sam działam w revshare z całkiem zadowalającymi (dla mnie) efektami, więc potwierdzam, że to nie ściema. Branża się dopiero rozwija. można się już pasywnie z tego przyzwoicie utrzymać a to dopiero początki.! Świetny wpis..Pozdrawiam

    • paulinacichocka Autor wpisu

      Dzięki Rafał. Tak jest branża revshare dopiero się rozwija i widzę, że ludzie coraz bardziej zwracają teraz uwagę kto otwiera revshare, czy firma ma już dobrze działający biznes, kim są osoby itd