GCC COIN Kryptowaluta przyszłości

GCC COIN Kryptowaluta przyszłości

 

Kryptowaluta nazywana jest złotem XXI wieku. W dzisiejszych czasach dla wielu osób staje się zabezpieczeniem na przyszłość, po to , aby dać nam wolność finansową, na wzór złota i diamentów. Z technicznego punktu widzenia, kryptowaluta jest tworzona przez zaawansowane algorytmy programistyczne. Jest całkowicie zdecentralizowana- niezależna od systemu bankowego, a każda transakcja jest autoryzowana przez sieć niezależnych komputerów sieci internetowej. Jest innowacją w światowym systemie płatności. Jest idealnym substytutem dzisiejszych pieniędzy i ma przewagę nad nimi pod wieloma względami.

W myśl tej idei powstał THEGCCcoin ♦ , który wspiera również ekologiczne projekty, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Jest pierwszą kryptowalutą tzw. eko-kryptowalutą , i dlatego nie tylko ja , ale i społeczność GCC ją wybrała. Każdy z emitowanych monet przyczynia się do czystego klimatu na ziemi. Za każdym razem, kiedy dokonasz transakcji na jednym z portali Ekosystemu24, THE GCC Group przekazuje 0.0024% od każdej transakcji na projekty, których celem jest ochrona środowiska naturalnego.

Idea, która przyświeca GCC to używanie jej na równi z tradycyjnymi walutami, wymyślonymi przez państwa na całym świecie np; jak EUR, USD, GBP czy JPY. Ma ona służyć do wykonywania codziennych płatności i stosowania  przez wszystkich.

 

Czym jest GCC COIN?

GCC COIN to kryptowaluta, która daje nam możliwość bezpiecznych i wygodnych płatności online wirtualnymi pieniędzmi.

Jest to system płatności bez zewnętrznej kontroli, jak Bitcoin, którego siłą są jego użytkownicy. Oparty jest na dystrybucji “coina”. GCC może zrewolucjonizować świat nie tylko kryptowalut, ale też światowego handlu dzięki technologii usług opartych o drukarki 3D i projekt Ekosystemu24. Rozpowszechnianie tej kryptowaluty ma być wspierane poprzez tworzenie jej społeczności czyli jej użytkowników.Łączna suma GCC w obiegu będzie wynosić 24 miliardy.

 

Kto za tym stoi ?

THE GCC GROUP

THE GCC GROUP – to profesjonaliści, kreatywni ludzie  z pasją, entuzjaści technologii. Założycielem, właścicielem i prezesem firmy GCC Group jest Jan M. Pasboel, doświadczony przedsiębiorca, od lat działający na rynku światowym.  Legalność działania systemu THE GCC Group jest potwierdzona konsultacjami prawnymi prowadzonymi przez międzynarodowych prawników i radców, aby firma THE GCC Group spełniała światowe kryteria prawne. THE GCC Group jest znakiem towarowym i nazwą zastrzeżoną, jak również symbole GCC. GCC współpracuje z kancelarią prawną, która jest jedną z pierwszych w Polsce kancelarii zajmujących się ochroną własności intelektualnej.

Główna siedziba THE GCC znajduje się w Polsce. GCC Group Sp.z o.o. jest zarejestrowana pod Poznaniem w Tarnowie Podgórskim. Główne biuro: ul.Rynkowa 5, Przeźmierowo 62-081.

Oficjalna strona na Facebooku

Oficjalny kanał na YouTube

e-mail ogólny do firmy: Support@thegcccoin.com

Telefon: +48 791 402 403

Firmę też można odwiedzić, zobaczyć. Najlepiej wcześniej zadzwonić i umówić się.

 

Informacje o właścicielu GCC GROUP i GCC Coin

Jan M.Pasboel , CEO, założyciel i właściciel wielu firm. Można go znaleźć na FB; tam też znajdziemy najświeższe informacje co aktualnie robi, czym się zajmuje, aktualności i informacje o GCC, zdjęcia etc. Z pochodzenia jest Duńczykiem. Ukończył Kopenhaską Business School. Ma 24 letnie doświadczenie w różnych gałęziach przemysłu, zajmując się inwestycjami, handlem, wdrażaniem strategii rozwoju marketingowego. Po pewnym czasie zdecydował założyć własne firmy poza jej granicami wraz z rosnącym rynkiem. Jedną z firm założył w Paryżu w 1991 roku i działa do dnia dzisiejszego. Jedna z jego firm, która ma siedzibę w Hamburgu przygotowuje się do kooperacji z GCC. W kolejnych latach Jan zamieszkał w  Polsce, w Poznaniu, gdzie w 2002 roku utworzył firmę produkującą sprzęt sprzątający dla szpitali. W tym czasie nawiązał kontakty na Bliskim Wschodzie. W Japonii założył firmę marketingową pracującą nad nowymi technologiami w przemyśle.

GCC COIN

♦♦♦

Jakie możliwości daje Ci THE GCC COIN?

 

 Projekt EKOSYSTEM24 

♥ Chroń planetę ♥

GCC Ekosystem24 będzie oferował szeroki wybór atrakcyjnych produktów i usług. Częścią składową Ekosystemu24 są:

GCC Better Bet  z zakładami sportowymi oferującymi możliwość kupowania zakładów na setki wydarzeń sportowych na całym świecie. Jeśli ktoś dokona tu transakcji, to ty jako członek GCC otrzymasz z tego tytułu prowizję.

→ GCC Travel http://www.gcctravel24.com/

z szerokim wyborem hoteli i miejsc wypoczynkowych. Jeśli ktoś zamówi usługę poprzez tę platformę to ty jako członek/udziałowiec GCC otrzymujesz z tego tytułu prowizję. Jest to źródło pasywnego przychodu. GCCtravel24 współpracuje z booking.com, hotels.com, lastminute.com i Marriott.

GCC Take Away – serwis z możliwością wyboru restauracji i kawiarni, z możliwością zakupu dań, kawy na wynos. I tu podobnie jeśli ktoś zamówi przez ten portal np. pizzę czy kawę to ty otrzymujesz z tego tytułu prowizję.

→  GCC 3D https://www.3dprintpoints.com/

GCCGCC 3D

Platforma, dzięki, której możesz wydrukować cokolwiek chcesz w technologii 3D i odebrać wydruk w dowolnym miejscu na świecie. Obecnie takich punktów odbioru jest około 1700.

Przykładowo, jeśli ktoś na świecie kupi DRUKARKĘ 3D lub np. zamówi sobie wydruk w 3D np; zabawkę, część składową, protezę, to ty możesz otrzymać z tego tytułu prowizję. Do członków opłaconych i zarejestrowanych do GCC trafia 0,024% prowizji od wartości transakcji przeprowadzanych na całym świecie. Tak samo wygląda w przypadku zakupów na pozostałych portalach.

 

 

Żeby otrzymywać prowizje z tego tytułu musisz uczestniczyć w tzw. SINC ( Smart Inteligent Network Community) i być na odpowiednim jego poziomie.

SINCAby osiągnąć poziom IRON musimy mieć 18 punktów PCV wówczas będziesz otrzymywać prowizje z globalnej sprzedaży na portalu Take Away. Podobnie w przypadku pozostałych pozycji.

Jak dostać ww punkty PCV?

W celu otrzymania tych punktów twój polecony musi kupić pakiety startowe 3D. Każdy pakiet zakupiony przez Twojego poleconego daje Ci odpowiednią ilość punktów PCV. Ilość aktualnie posiadanych punktów PCV znajdziesz w swoim biurze po zalogowaniu się zakładka My Office–Quick Summary. Strona  twojego biura też jest w j. polskim.

Dodatkowo , jeśli korzystasz z dowolnej usługi Ekosystemu24 otrzymujesz odpowiednią ilość punktów tzw. PV ( Personal Value). Punkty te wiążą się z odpowiednimi bonusami.

 

Waluta cyfrowa czyli kryptowaluta The GCC coin

gcccoinKryptowaluta, tj. GCC daje tutaj wiele możliwości potencjalnych zysków: aktualnie można ją kupić w paczkach (coiny GCC) oraz otrzymać przy zakupie pakietu startowego 3D (wliczając w to różne akcje promocyjne firmy) ,  można ją  również wydobywać – portfele zewnętrzne już są  lub wykupić usługę jej dystrybucji.
Najniższy pakiet kosztuje 38 euro. Jeśli chcesz skorzystać  z dodatkowych bonusów i systemu binarnego to polecam wykupić pakiet Affiliate za 88 euro.

Najbardziej korzystny i polecany jest pakiet za 438 euro + 88 euro Affiliate. Ten ostatni kupujesz jeśli chcesz budować struktury partnerskie i otrzymywać prowizję z tego tytułu.  Przy zakupie tego pakietu  za 438 euro otrzymujesz długopis do druku 3D. Do innych pakietów dołączane są drukarki 3D i skanery 3D.

Poniżej dostępne pakiety

zakup pakietu GCC

ZAKUP PAKIETU 3D GCC

 

Zobacz na poniższym filmie jak kupuję na żywo pakiet 3D za pomocą Bitcoinów.

Każdy inny pakiet kupujemy w podobny sposób.

Można zakupić też  pakiet za pomocą przelewu bankowego.

 

JAK ZARABIAMY?

♦Wynagradzanie z 3 poziomów za rekomendacje i polecanie♦

Z  I  poziomu otrzymujesz 20% od zakupu twojej bezpośrednio poleconej osoby.

  →Jeśli Twój polecony kupił pakiet 3d Print  np za 438 €, wówczas Ty otrzymujesz  20% czyli 87,60 € jednorazowej prowizji

Jeśli Twój polecony kupił pakiet 3d Print  np za 1838 €, wówczas Ty otrzymujesz  20% czyli 367,60 € jednorazowej prowizji

Z  II poziomu:   3%
Z III  poziomu: 2%

Prowizję możesz ją wypłacić na konto bankowe lub na portfel Bitcoin.

Zarabianie w systemie binarnym czyli strukturze wielopoziomowej

Binarka to system tzw. dwóch nóg słabszej i mocniejszej. Aby skorzystać z bonusu binarnego musisz posiadać co najmniej 2 swoje bezpośrednio polecone osoby zapisane do programu  z Twojego linka, z wykupionym pakietem za 438 € (optymalny pakiet , daje 238 punktów PCV) lub więcej osób z mniejszymi pakietami, ale tak, żeby w obu nogach było minimum po 200 punktów (w każdej).

Każda z tych dwóch osób musi być podpięta w osobnej nodze – można to poustawiać wg wyboru.

Punkty z zakupów dokonanych w binarce są przeliczane na koniec tygodnia i wtedy otrzymujesz 10% od wartości kwotowej zakupów ze słabszej nogi. Połowa wedruje na twoje konto gotówkowe do wypłaty, a druga wędruje na konto depozytowe.

Mamy też dodatkowe bonusy oprócz Binary bonus jest też Matching Bonus.

ISTOTNA KWESTIA!!!Jeśli na przykład nie masz jeszcze po 1 osobie w każdej nodze, to prowizje , które mógłbyś otrzymać z binarki NIE PRZEPADAJĄ, będą one w oczekiwaniu tak długo, aż znajdziesz po 1 osobie do każdej nogi.

⇒Matching Bonus — rodzaj bonusu, liczony na podstawie całej sieci sponsorskiej. Obliczany pod koniec tygodnia na podstawie Binary Bonus otrzymanego przez członków twojej struktury. Żeby otrzymać taki matching bonus musisz posiadać po min. 200 punktów BV w każdej nodze (podobnie jak w binarce). I jeśli tak masz, to wówczas z każdej osoby w twojej sieci sponsorskiej otrzymujesz 3% z zarobków tej osoby.

Czyli: 200 punktów= 3% prowizji ; 800 punktów – 3% prowizji z 1 poziomu w grupie i 1% od drugiego poziomu w grupie. Tu możesz dodatkowo zyskać do 7 poziomu.

matching bonus GCC COIN

Jeśli jesteś zainteresowany lub dołączyłeś z linku poniżej i masz pytania napisz do mnie: kontakt@paulinacichocka.pl

W jaki sposób dołączyć do GCC?

Dołącz z mojego linku partnerskiego, tak , żebym mogła Tobie pomagać w  GCC.

GCC

Po zakupie pakietów otrzymasz ode mnie zestaw niezbędnych instrukcji i nagrań, oraz moją pomoc na każdym kroku.