EXP ASSET Ltd Prezentacja

EXP ASSET Ltd Prezentacja

EXP ASSET Ltd Prezentacja

EXP ASSET Ltd : jest to platforma dla wymagających. Exp Asset tworzą profesjonalni managerowie, traderzy i analitycy zajmujący się tematyką rynków kapitałowych, giełd krypto walutowych, inwestycji alternatywnych, inwestycji w start upy IT, a także tematykę edukacyjną z wyżej wymienionych zagadnień. Spółka zarejestrowana jest w Wielkiej Brytanii, a jej kapitał zakładowy to 250.000 Funtów Brytyjskich wpłaconych w całości.

EXX ASSET Ltd prowadzi platformę internetową o tematyce inwestycyjno-szkoleniowej – gdzie możesz, jeśli chcesz, uczyć się tradingu i/lub tylko powierzyć swoje pieniądze profesjonalistom, aby je  pomnażać

Zakres działania EXP ASSET Ltd

→ Inwestycji na rynkach kapitałowych i walutowych

→ Inwestycji na rynkach kryptowalut

→ Inwestycji w Startupy z branzy IT

→ Arbitraż na rynkach kryptowalut

→ Dostarcza unikatowe narzędzia i szkolenia wspomagające aktywny trading na rynkach kapitałowo-walutowych

 

EXP ASSET Ltd Prezentacja

 

EXP ASSET Ltd  Prezentacja

 

EXP ASSET Ltd Prezentacja Założycielem, pomysłodawcą i prezesem firmy EXP ASSET Ltd jest jest Patryk Krupiński. Możesz Patryka również znaleźć na Facebook. Zdobył wykształcenie w Luksemburgu, kraju, który jest wiodącym w sektorach bankowym oraz finansowym. Od szesnastego roku życia zaczął zgłębiać fachowa wiedzę związaną z handlem papierami wartościowymi. Od osiągnięcia pełnoletności rozpoczął aktywnie działać na rynku finansowym, gdzie osiąga znaczące sukcesy i jest wysoko, ponadprzeciętnie ocenianym traderem. Pracował dla HFT Brokers jako trader w Polsce. Aktualnie w głównej mierze pozostaje spekulacyjnie zorientowanym zawodowym traderem zarządzającym rachunkami. Specjalizacją Patryka Krupińskiego jest mechanika rynku, analiza techniczna oraz systemy transakcyjne.

 

Patryk Krupiński – CEO EXP ASSET Ltd

odpowiada na pytania zadawane przez uczestników webinaru z dnia 31.05.2017

 

♦♦♦
Exp Asset Ltd
♦♦♦

Co oferuje Tobie EXP ASSET Ltd ?

EXP ASSET Ltd oferuje jego użytkownikom 120 dniowy, płatny dostęp do swojej platformy inwestycyjno-szkoleniowej za pośrednictwem zakupu specjalnych, zróżnicowanych cenowo pakietów Premium, uprawniających do nabywania produktów i usług EXP ASSET Ltd.

W zamian za opłacenie pakietów według poniższych planów, EXP ASSET Ltd dzieli się zyskami, dodając codziennie od pn-pt do naszego stanu konta około 1% od każdego pakietu. Z chwilą upływu 120 dni otrzymujemy równowartość pakietu, który opłaciliśmy oraz naliczenia codzienne.

Przykład: Masz pakiet na $1000  (Plan Premium 3) z pasywnego zarabiania zwraca Ci się $1200  po 120 dniach ( depozyt 1000USD+ naliczenia 200 USD ze 120 dni).

W tym przypadku: Opłacasz dostęp do usługi szkoleniowej $1000, która zwraca Ci się po 120 dniach, jako bonus od firmy plus naliczenia codzienne. Pakietów możesz mieć kupionych tyle ile chcesz.

 

Jak Możesz  Zarobić w EXP ASSET Ltd?

♦♦♦

PROGRAM PARTNERSKI

 EXP ASSET Ltd wraz z zakupem pakietu premium oferuje każdemu użytkownikowi rewelacyjny program partnerski celem promocji, dystrybucji produktów i usług platformy. Program partnerski opiera się na systemie MLM “binarnym” ( do pobierania prowizji z obrotu binarnego ) uprawnione są osoby zakwalifikowane -kwalifikacja to 2 aktywne osoby po jednej w każdej grupie). Wszystkie prowizje z planu marketingowego wypłacane są w ciągu 24h, a naliczenia z obrotu binarnego odbywają się w piątki.

Jeżeli masz pakiet powyżej 1000$ to od każdej poleconej bezpośrednio osoby masz bonus 8% od jej złożonego depozytu za każdym razem, czy to będzie jej pierwszy depozyt czy kolejne masz 8% pod warunkiem, że ma depozyt od $1000 wzwyż.

Wszelkie rozliczenia: opłacenie pakietu i wypłaty korzyści finansowych dokonywane są w kryptowalucie Bitcoin.

Jeśli nie wiesz co to Bitcoin zajrzyj TUTAJ. Niedługo będziemy płacić, już nie kartami , tylko kryptowalutami w sklepach za pomocą telefonu.

A w sklepach offline już możemy płacić BTC, wypłacać BTC bez karty w bankomatach.

*Live Trading Room  to biuro, gdzie traderzy dokonują transakcji na rynkach kapitałowych. Możliwość śledzenia transakcji na żywo dokonywanych przez traderów EXP ASSET Ltd.

** Trade Idea – codzienna publikacja możliwych scenariuszy na wybranej parze walutowej, indeksie, surowcu.

***Trading CAMP – zagraniczna wycieczka połączona ze szkoleniami prowadzonymi przez traderów EXP ASSET Ltd.

Pamiętaj, nie musisz się znać na tradingu kompletnie, a możesz tutaj osiągać korzyści finansowe rejestrując się i opłacając pakiet.

                                                                    Nagrody jakie czekają w EXP ASSET

Zobacz TUTAJ- Kliknij TU

                                                                 EXP ASSET Ltd

Zobacz  świeży, przeprowadzony webinar przez Andrzeja Kurasia z dnia 9 września 2017, osobę z 20 letnim doświadczeniem w marketingu sieciowym, gdzie są omówione wszystkie istotne kwestie.

EXP ASSET Ltd

Więcej informacji dla zarejestrowanych użytkowników EXP Asset Ltd

Zapraszam również 3 razy w tygodniu o godzinie 21:00 we wtorki, czwartki i niedziele na webinary  o EXP Asset podczas, których dowiesz się o nowościach, planach i rozwoju EXP Asset,  można zadawać też pytania, dlatego warto być.

Adres strony logowania do pokoju konferencyjnego, w którym prowadzone są webinary:

Po webinarze koniecznie skontaktuj się ze mną.
Zapraszam!

♦♦♦