Farmasi Polska

Farmasi Polska

 

Międzynarodowa firma Farmasi od  1 sierpnia 2018 roku obecna jest również na rynku polskim. Siedziba wraz z biurem mieści się w Warszawie. Każdy, kto chce promować sklep internetowy Farmasi i zarabiać  dzięki temu pieniądze, może liczyć na pomoc regionalnych menadżerów Farmasi Polska. Menadżerowie są dedykowani dla tych osób, które chcą poznać bardziej szczegółowo bio kosmetyki Farmasi, plan marketingowy firmy oraz mogą przeprowadzić spotkanie prezentujące szeroką gamę nie tylko kosmetyczną, ale i  bio środki czystości dla domu.

Na chwilę obecną firma eksportuje swoje produkty do 125 krajów na 5 kontynentach, docierając do około 365 milionów klientów.

Historia Farmasi

Historia sięga 1950 roku i wywodzi się z branży farmaceutycznej. Założyciel firmy dr. Cevdet Tuna, lekarz z wykształcenia opracował receptury nowych leków, środków przeciwbólowych i maści do masażu.W ten sposób wprowadził na rynek ponad 100 licencjonowanych receptur farmaceutycznych.

Dr. C Tuna sukcesywnie porzerzał swój asortyment produktów leczniczych i pielęgnacyjnych, w zgodzie  i poszanowaniem ochrony środowiska i zasobów naturalnych, z których pochodziły składniki produktów.

Farmasi w marketingu rekomendacyjnym od 2010 roku

W 2010 roku firma Farmasi rozpoczęła działalność w oparciu o model sprzedaży bezpośredniej, w strefie network marketingu czyli marketingu rekomendacyjnym.

Plan marketingowy, obfitujący w bonusy rekrutacyjne i tzw. bonusy wzrostu oraz produkty są wysoce konkurencyjne do innych firm marketingu sieciowego tej branży, działających na rynku już wiele lat.

Przewagą jest również to, że Farmasi ma swoją zintegrowaną fabrykę na ekologicznym terenie z własnym ujęciem wody źródlanej. Oznacza to, że produktuje również opakowania i tubki do swoich past do zębów, nie skupuje od innych pośredników. Dlatego może pochwalić się tak konkurencyjnymi niskimi cenami.

Farmasi w Polsce oferuje liczne promocje i dodatkowe bonusy rekrutacyjne.

Farmasi Plan Marketingowy

Jakie były powody powstania Farmasi Polska, rozpoczęcia działalności w Polsce?

Na dotychczasowych rynkach europejskich jak Słowacja, Słowenia, Wegry, Czechy Farmasi świetnie się rozwija. Dlatego firma zdecydowała się wejść na rynek polski.

W Polsce wzrasta również świadomość używania kosmetyków zdrowszych, bez parabenów i innych metali ciężkich oraz nie testowanych na zwierzętach. Takie są kosmetyki Farmasi. Nie zawieraja parabenów, triclosanu i fosforanów.

Są testowane dermatologicznie i okulistycznie.

Brakuje takich kosmetyków i bio środków czystości do domu. I do tego w jednym miejscu – w jednym sklepie online. A jeżeli już są to w wysokich cenach, a jakość czasem niestety pozostawia wiele do życzenia.

Kosmetyki Farmasi nie zawierają GMO, a do produkcji nie są wykorzystywane składniki pochodzące z zagrożonych gatunków roślin.

farmasi kosmetyki

Farmasi bio środki czystosci dla domu

Farmasi oferuje wysokiej jakości kosmetyki, w stosunkowo niskich cenach, praktycznie na każdą kieszeń.

Jeśli chcesz otrzymać dodatkowy 23 % rabat na wszystkie produkty raz na zawsze to wystarczy zarejestrować się w sklepie  TUTAJ. – przejdź do sekcji: Jak zacząć z Farmasi?

Proces produkcyjny jest zgodny z Good Manufacturing Practice. Farmasi posiada liczne certyfikaty.

 

Właściciele firmy, w tym m.in. wnuk założyciela Dr C Tuny Emre Tuna gościł w Warszawie, na konferencji, na której miałam przyjemność być.

Farmasi konferencja w Warszawie

Farmasi Polska konferencja Farmasi Polska

Farmasi Polska

Farmasi Polska

Farmasi Polska

Dołącz już dziś do naszego klubu Farmasi bez żadnych zobowiązań TUTAJ

Kupujesz produkty, kiedy chcesz i ile chcesz.

 

♦♦♦