Kryptowaluta XIN – Dlaczego trzeba ją kupić?

1 komentarz

Kryptowaluta XIN – dlaczego warto, a nawet trzeba ja kupić?

 

infinity-economics-XIN

 

Krypto-waluty czyli waluty cyfrowe są i będą elementem naszego życia. Nie możemy przejść obok nich obojętnie. Krypto-walutą możemy zapłacić w wielu miejscach, w sklepach, w telefonii komórkowej, w klinikach medycznych, a nawet wypłacić  z bankomatu. Więcej na ten temat przeczytasz >>>tutaj. 

Chcesz wiedzieć więcej o co chodzi i jakie są początki kryptowaluty XIN?

Dlaczego warto zakupić XIN?

11 listopada 2017 odbyła się konferencja w Zurychu. Najważniejsze tematy, które były  omawiane w Szwajcarii to:

1. Platforma Infinity Economics – będą prowadzone działania zmierzające do promocji na rynku niemiecko-języcznym, co pozwoli na umocnienie  pozycji Infinity Economics na rynkach niemieckojęzycznych.

2. Powstanie książka o XIN, która będzie promowała ideę naszej społeczności, możliwości naszego blockchaina oraz samego XIN-a, skoro książek o Bitcoinie jest już na rynku wiele, to czemu by nie wydać książki o XIN?

3. Mamy  newsletter dla całej naszej społeczności w myśl zasady, aby każdy z nas miał ten sam poziom wiedzy.

4. Powstaje właśnie zewnętrzny projekt powiązany z Infinity w taki sposób, że będzie on pewnego rodzaju połączeniem działów handlowego i operacyjnego, którego główną rolą będzie edukacja przedsiębiorców (ale nie tylko) w temacie technologii blockchain i możliwości, jakie ze sobą niesie. Pełne doradztwo dla firm oraz pełen proces sprzedażowy i opieki posprzedażowej włącznie z wdrażaniem rozwiązań blockchain dla Klientów biznesowych. Usługi te będą płatne wyłącznie w XIN, co będzie skutkowało ogromnym popytem na naszą kryptowalutę. Ponieważ na dzień dzisiejszy usługi tego typu są bardzo drogie, kapitał wpływający na rynek XIN będzie spory. Niemniej jednak pomimo wysokiego kosztu wdrożenia, oszczędności, 
jakie ta technologia oferuje, zdecydowanie przewyższają wydatek, jakiego trzeba się podjąć. Dla dużych korporacji, które np. korzystają z rozbudowanych systemów CRM, ERP czy innych tego typu, oszczędności związane z przerzuceniem się na blockchain liczone mogą być dosłownie w milionach złotych rocznie. Powyższy projekt powstaje pod nazwą Sirius BusinessAngels AG.

5. Na konferencji wystąpił COO Bitbay Sp. z o. o., Marcin Cebula, który przekazał jedną z najważniejszych informacji – wejście XIN-a na giełdę Bitbay zostało oficjalnie potwierdzone w 100%! Właściciel giełdy, Sylwester Suszek, ogłosił na Facebooku, że są już na etapie ostatnich testów i ostateczne wdrożenie  coina na ich giełdzie jest kwestią dni. Wstępnie podano, ze będzie to grudzień 2017-styczeń 2018 , aczkolwiek, podobnie jak z innymi kryptowalutami, może mieć to miejsce pół roku później. Zadeklarowano także swoje własne działania marketingowe mające na celu promocję Infinity Economics. To stwarza ogromną szansę dla posiadaczy XIN. Jest to niesamowita informacja, ponieważ do tej pory Bitbay nie promował żadnego z coinów, które oferują na swojej platformie.

Dla tych z Was, którzy nie są w temacie i nie wiedzą czym dokładnie jest Bitbayjest to giełda wymiany kryptowalut nr 1 w Europie Środkowo-wschodniej i nr 9 na całym świecie. Posiadają ponad 200 000 użytkowników w ponad 160 krajach, generowany obrót miesięczny wynosi ponad 80 000 000€ i rośnie z miesiąca na miesiąc. Ponadto spółka niebawem wystartuje w Indiach – wszystko jest już technicznie dopięte na ostatni guzik, czekamy jedynie na dopięcie kwestii prawnych. Biorąc pod uwagę populację Indii, która jest większa od całej Ameryki Północnej i Europy razem wziętych, możemy spodziewać się znacznego wzrostu obrotów na tej giełdzie.

6. Kolejną fenomenalną informacją było przedstawienie systemu Optimus Pay.

Jego dwie funkcje to : procesor płatniczy, dzięki któremu będąc przedsiębiorcą można rozpocząć przyjmowanie płatności w XIN w swojej firmie! Jeśli jednak ktoś nie ma swojej działalności, a chciałby np. szybko rozliczać się w Infinity Coinach ze znajomymi, może to zrobić przy użyciu drugiej funkcji Optimus Pay, jaką jest Messenger Bot. Wystarczy, że jest dostęp do internetu i posiada się aplikację Messenger od Facebooka (nie trzeba mieć FB, aby używać Messengera, wystarczy numer telefonu analogicznie jak z Whatsapp) i przy jej użyciu można szybko dokonać transakcji w XIN.

Co to powoduje? Otóż kryptowaluta XIN staje się coraz bardziej praktyczna.Wysłanie i odebranie środków trwa zaledwie parę sekund – mniej niż logowanie się do banku. Zapewnia też znacznie większe bezpieczeństwo, szybkość transakcji i niezawodność, której po usługach bankowych nie możemy się spodziewać. Dzięki temu popyt na Infinity Coin może w krótkim czasie mocno wzrosnąć. Wczoraj byliśmy świadkami tego, Projekt Optimus Pay przykuł uwagę nie tylko wśród osób zaangażowanych w projekt Infinity Economics, ale także wśród firm postronnych.

Jest to również bardzo dobra informacja, ponieważ zainteresowanie projektem Optimus Pay pośrednio przełoży się na wzrost zainteresowania coinem. Ponadto twórcy tego systemu są pasjonatami Infinity Coin i z pewnością rozwijając swój projekt, będą także chcieli pomóc społeczności Infinity Economics. Z rozmów w kuluarach wyszło też, że społeczność IE będzie mocno wspierać swoimi środkami finansowymi oraz zasobami ludzkimi rozwój Optimus Pay.

7. W przygotowaniu jest też kolejny serwis Infinity Economics, który został oficjalnie zapowiedziany – IE-Local. Narzędzie to pozwalać będzie użytkownikom między innymi odnajdywanie w swojej okolicy firm, które przyjmują płatności za swoje towary i usługi w kryptowalucie XIN, dzięki czemu bez problemu będzie można korzystać z Infinity Coinów na co dzień. Ponadto jest to miejsce, w którym przedsiębiorcy będą mogli reklamować swoje usługi, co z pewnością wpłynie pozytywnie na użyteczność (usability) coina XIN.

Podsumowując powyższe – jeśli jeszcze nie masz swoich XIN-ów, to miej świadomość, że to może być najlepszy czas, aby to zmienić. Okazja kupna w obecnym kursie wydaje się być bardzo dobra.

Na dniach rozpoczną się masowe działania marketingowe na całym świecie (dotychczas działania związane z Infinity Economics obejmowały jedynie Polskę, ponieważ chcieliśmy, aby to nasi rodacy byli pierwszymi, którzy otrzymają komplet informacji), co również przyczyni się do wzrostu popytu na XIN, a w efekcie do zwiększenia jego wartości.

Wizja projektu została dokładnie objaśniona. Z pewnością musimy nauczyć się oceniać organizacje zdecentralizowane (prawdziwe DAO) nową miarą, ponieważ różnią się one tak bardzo od tych tradycyjnych. Ich postrzeganie według dzisiejszych standardów ekonomicznego, scentralizowanego świata może zupełnie zaburzyć obraz całej idei. Infinity Economics to projekt zdecydowanie długoterminowy, wnoszący wiele wartości i możliwości, przez co jego potencjał wzrostu wydaje się być nieograniczony. Dodając do tego duże, pełne pasji zaangażowanie społeczności i fundacji projektu, jego przyszłość zapowiada się optymistycznie.

Teraz usłyszał o Infinity Economics oficjalnie wielu. To było celem, aby w końcu odkryć karty i pokazać wszystkim, że nie są tu tylko na chwilę, by zarobić kasę i zniknąć, a po to by zostać tu na zawsze i zmienić oblicze krypto-ekonomii.

Kup walutę XIN i dołącz do naszej społeczności

Giełda do zakupu waluty XIN-coin >>>> InfinityCoin.exchange

Zobacz też pod tym linkiem filmik jak wygląda biuro giełdy i jak zakupić XIN.

Kryptowalutami powinien zainteresować sie każdy, ponieważ za kilka lat będzie to jeden ze standardowych środków płatności. Podobnie było kiedyś, dawno temu z kartami płatniczymi Visa i Mastercard. Nie unikniemy rozwoju technologii. Świat idzie do przodu, a zatem trzeba iść z duchem czasu i być otwartym na nowe technologie.