Czy każdy może stworzyć swoją własną stronę internetową ?

Każdy może stworzyć swoją własną stronę internetową ??

 

Zazwyczaj wyobrażamy sobie, że stworzenie strony internetowej należy oddać w ręce specjalisty. Nie dopuszczamy nawet myśli, że stronę internetową z blogiem przecież można zrobić bez pomocy fachowców i wielkich nakładów. Samo zrobienie strony na początku może nam wydawać się czarną magią. Przynajmniej kiedyś, wiele lat temu wyobrażałam sobie, że strona internetowa równa się dosłownie i w przenośni = programista/informatyk.Wcale tak być nie musi.

 

Czy w  dzisiejszych czasach niemalże cała wiedza jest dostępna w internecie?

Jak ja zaczynałam tworzenie swojej własnej strony?

 

Wydawało mi się, że wszystkie potrzebne informacje znajdę w internecie za darmo. Po części miałam rację. Dlaczego? ponieważ informacje, które próbowałam wyszukać i próbowałam wdrożyć były nieaktualne, albo za mocno rozproszone i nie byłam w stanie połączyć wszystkich elementów. Przerobiłam kurs, który po części pomógł mi w stworzeniu strony, ale co dalej?

Nadal potrzebowałam wielu innych potrzebnych, szczegółowych informacji, których mi brakowało, aby moja strona prezentowała się w miarę dobrze. Ich wyszukanie, przetestowanie i dokładne sprawdzenie zajmowało mi  mnóstwo czasu, który mogłabym przeznaczyć na…. na przykład wyjście do kina czy inny relaks. Byłam uparta. Wciągnęłam się w WordPressa  i udoskonalanie swojej strony pod moje preferencje.

 

każdy może stworzyć swoją własną stronę internetową

 

Postanowiłam, że przekuję moją wiedzę, jaką zdobyłam i przygotowałam dla ciebie kurs on-line czyli po prostu Gotowca wszystko po kolei od A do Z – w jednym kursie w formie nagrań video i e-booków. Bez szukania, pytań, tracenia czasu na eksperymentowanie i pytań do siebie: czy ja to dobrze zrobiłam?

Więcej na temat video kursu Stwórz samodzielnie własną stronę www i bloga możesz przeczytać TUTAJ

Nagrałam dla ciebie również krótkie video czego możesz się spodziewać w środku kursu.

 

Od czego zacząć?

 

Najlepiej od zaplanowania twojej strony. Pomoże Ci w tym bezpłatny e-book, który przygotowałam dla Ciebie.

Możesz ściągnąć go  sobie w PDF  TUTAJ

Czy każdy może stworzyć swoją własną stronę internetową ? W zasadzie tak. Każdy, kto ma chęci i plan na swoją stronę. Stronę www i bloga można stworzyć bez umiejętności programowania i kodowania. Wszystko jest dla ludzi. Nie trzeba być wyjątkowo uzdolnionym technicznie.

 

 Pozdrawiam serdecznie

 

każdy może stworzyć swoją własną stronę internetową