FutureNet

FutureNet

♦ Nowoczesna Platforma Społecznościowa ♦

♦ Znacząca Międzynarodowa Firma ♦

♦ Największa Firma Sprzedaży Bezpośredniej w Europie ♦

futurenet

FutureNet- wyobraź sobie, gdy za każdy Twój post, zdjęcie, plik, udostępnienie i inne czynności które codziennie wykonujesz w internecie Facebook Ci płaci. Tak, płaci Tobie A Teraz Wyobraź sobie, że coś takiego istnieje! Istnieje Firma, który płaci Ci za codzienną aktywność. Nazywa się FutureNet.

Ma już ponad MILION użytkowników i jest dostępny w 25 językach!

Futurnet

FutureNet  – Co to jest?

FutureNet –  działa podobnie jak Facebook, platforma społecznościowa, na której możesz udostępniać posty, wstawiać zdjęcia, muzykę, gry, udostępniać informacje i pliki.

 Poza tym, można tutaj również zarabiać poprzez swoją aktywność. W związku z tym pieniądze można otrzymać za publikowanie, udostępnianie, lajkowanie czy komentowanie postów.

Za każdą taką aktywność jest naliczana dla Ciebie odpowiednia kwota.

futurenet

Dodatkowo, możesz zarabiać tutaj wykupując miejsce w tzw.matrycach czyli drzewku znajomych w systemie MLM.

Z FutureNet można zarabiać nie tylko na udostępnianiu dokumentów i aktywności, ale również na polecaniu nowych użytkowników, którzy mogą  się zapisać do portalu z Twojego linku partnerskiego. Aby można tak było zarabiać, trzeba być aktywnym opłaconym użytkownikiem,  czyli zakupić  pakiet. Taki najniższy pakiet kosztuje 10$ i jest to jednorazowy koszt, który trzeba ponieść.

Bardzo dokładnie jest wyjaśnione czym są matryce na tym Video

1) TUTAJ KLIKNIJ

a także

2) TUTAJ jak to wygląda od środka w programie po zalogowaniu się i przejściu do zakupu matryc.

Jak już obejrzałeś/aś te dwa filmy, a rekomenduję zwłaszcza ten drugi film, polecam po kolei zakup następujących matryc 10$, 25$, 50$, 100$. Jeśli dysponujesz większą gotówką to kup wszystkie. Im szybciej to zrobisz tym szybciej będziesz tutaj zarabiać pieniądze.

futurenet

Futurenet rejestracja

Kilka sposobów zarabiania we FutureNet

 

Dzięki planowi marketingowemu z FutureNet można zarabiać na osiem sposobów

 • Social Media Bonus – wynagrodzenie tutaj dostaje się za swoją aktywność. Można robić to samo, co na Facebooku, ale tutaj FN ci płaci;
 • Multimedia Bonus – można się dzielić swoimi plikami, a także je sprzedawać. Dana osoba otrzymuje 50% ze sprzedaży danego pliku, a pozostałe 50% jest dzielone: 10% to prowizja dla FutureNet, a 40% trafia do planu marketingowego. Aby móc sprzedawać, trzeba mieć konto premium;
 • Sales Bonus – jest to prowizja od sprzedaży produktów, które ma w swojej ofercie FutureNet, a jest to, np. Blog, Cloud. Prowizja wynosi 30%;
 • Advertising Sales Bonus – zarabia się nie tylko na sprzedaży produktów, ale również na sprzedaży miejsc reklamowych. Za każdą taką sprzedaż dostaje się prowizję 20%;
 • Friends Bonus – to oznacza, że dostaje się dodatkowe wynagrodzenie za uzupełnianie matryc.
 • Matching Bonus – motywuje osoby do zapraszania nowych znajomych. Premia jest tutaj naliczana w oparciu o dochody z naszych bezpośrednich poleconych z Friends Bonus. Wysokość Matching Bonus zależy od tego, jaki masz pakiet;
 • Leader Bonus – to bonus dla najbardziej aktywnych osób. Tutaj można dostać odpowiedni procent z dochodu od całej naszej struktury, a wysokość takiego bonusu zależy od posiadanej kwalifikacji.

 

Plan kariery

W FutureNet nie tylko zarabia się pieniądze, ale również można dostawać nagrody. Jeśli dana osoba chce odebrać nagrodę, to pod uwagę jest brana punktacja, która powstaje w wyniku całkowitego obrotu Naszego, jak i całej Naszej struktury. Można dostać następujące punkty:

 • za obrót ze sprzedaży produktów – 1$ = 2 punkty,
 • za obrót ze sprzedaży pakietów startowych upgradów oraz kwalifikacji miesięcznej – 1$ = 1 punkt,
 • za obrót powstały w wyniku sprzedaży w matrycy Power Matrix – 1$ = 0,5 punktu.

 

Można otrzymać następujące nagrody

 • Smartphone lub laptop – aby dostać smartphone, trzeba posiadać 5 osobiście zaproszonych partnerów oraz „zapłacić” za niego 20000 punktów. Zaproszeni partnerzy muszą być aktywni. Aby otrzymać laptop, trzeba mieć 7 aktywnych partnerów osobiście zaproszonych (w tym 3 zakwalifikowanych do nagrody smartphone) oraz kolejne 50000 punktów na swoim koncie;
 • wycieczka – aby dostać wycieczkę, trzeba posiadać 10 osobiście zaproszonych partnerów na pakietach biznesowych, a w tym 3 zakwalifikowanych do nagrody w postaci telefonu lub laptopa oraz 150000 punktów;
 • program auto – w ofercie są ekskluzywne auta

♦♦♦

Futurnet stworzony w Polsce,  przez Polaków, z siedzibą we Wrocławiu, znany już prawie w całym świecie.

Zdjęcia siedziby firmy Futurenet

Futurenet

♦♦♦

Nie ma jeszcze może tylu użytkowników co FB, ale dzięki możliwości zarabiania, rozwija się w bardzo szybkim tempie. Na chwilę obecną jest ponad 1 mln użytkowników.

Spośród innych portali społecznościowych FutureNet wyróżnia się tym, że aż 90% swoich dochodów przeznacza dla użytkowników, zasilając w ten sposób program FutureAdPro.

♦♦♦

      Na czym Zarabia FutureNet ? Jakie FutureNet Ma Źródła Finansowania?

Firma FutureNet zarabia na sprzedaży reklam, odsprzedaży gier innych firm, sprzedaży własnych gier, produktach online, usługach IT, video produkcji, grafiki komputerowej, sprzedaży produktów w własnym sklepie online oraz z programu matrycowego.

Firma posiada również własną platformę sprzedażowa FutureNet Shop, na której jest ponad 300 mln produktów (m.in. podróże, hotele) działająca na zasadzie porównywarki cenowej, dzięki czemu możemy wybrać najkorzystniejszą dla nas ofertę.

Wkrótce bo w wakacje wielkie otwarcie kawiarni Future Caffe na Nowym Świecie w Warszawie.

 

♦♦♦

Zobacz koniecznie najświeższą konferencję online o NOWOŚCIACH we FutureNet właściciela FutureNet Romana Ziemiana.

 

 

oraz przygotowany na wielką skalę event FutureNet i Futureadpro, który odbył się w Krakowie, poprowadzony przez Monikę Richardson, gdzie gościem specjalnym był m.in. Michał Wawrzyniak.

Zdjęcia z eventu w Krakowie

 Futurenet

 

 

futurenet

Zobacz co otrzymasz ode mnie GRATIS?

bonus la aktywnych partnerów

Chcesz poznać opinie o FutureNet zobacz TUTAJ

 

♥ Oto jedna z nich ♥

futurenet opinie

 Czy FutureNet jest dla Ciebie? Dla osoby początkującej w Internecie?

 Na to pytanie odpowiada sam właściciel Futurenet Roman Ziemian w wywiadzie z Damianem Żukiewiczem.