Organic Life

Czym Jest Organic Life ?

Organiczne DermokosmetykiOrganic life

Organic life

Organic Life rozwiązuje problemy naszych czasów. OL to producent dermokosmetyków, pochodzenia organicznego, roślinnego. Projekt pod nazwą Organic Life powstawał kilka miesięcy przed jego pre-launchem , z firmy ATW Life ; z jej 20 letniego doświadczenia produktowego.

Firma Organic Life ma misję  edukować co kupujemy, nie tylko pod względem finansowym, ale coś co ma głęboki sens. OL chce dać ludziom możliwość osiągnięcia pełnej wolności życia zwłaszcza dla osób, które są na etacie, boją się ryzyka, Organic Life daje możliwość – gotowy model do zarabiania.

To nasza polska firma rodzima, która ma patent na wyłączność fito-regulatorów.

To co produkuje Organic Life, a inne potężne koncerny farmaceutyczne, sieci handlowe. kosmetyczne, to ogromna różnica.

Klienci OL biorą udział w zyskach z obrotu firmy oraz kupują pozbawione chemii organiczne dermokosmetyki. Natomiast klienci potężnych sieci handlowych są tylko i wyłącznie konsumentami, kupując kosmetyki wypełnione chemią, syntetykami wzbogacają potężne koncerny.

Organic Life produkuje fito-regulatory, których nigdzie nie ma na świecie. Jest jedyną na świecie i jedynym producentem fito-regulatorów. Są to produkty codziennego użytku, są zdrowe, świetnie działają, poprzez specjalną technologię pozyskiwania wyciągów z roślin, przenikają do skóry na bazie technologii zamykania witamin i aktywnych wyciągów w liposomach. Jest to nieprzeciętny i wysokiej jakości produkt. Wszystkie dermokosmetyki są w cenach rynkowych. W przyszłym roku będzie organiczne odzież i kosmetyki całkowicie naturalne dla niemowląt.

Fito-regulacja  jest to oddziaływanie na komórki skóry aktywnymi biologicznie aktywnymi wyciągami z roślin, które stymulują i regulują metabolizm, harmonizację komórek skóry.

Fito-regulatory, a kosmetyk

Obejrzyj najpierw prezentację dr. Różańskiego TUTAJ , gdzie opisane czym są klasyczne produkty kosmetyczne.

Często bazą produktów są systemy konserwujące, glikole , które nie są zgodne naturalnie z naszym organizmem i skórą.

Natomiast Fito ( fito znaczy zioło) –Regulatory zamknięte w produktach dermo-kosmetycznych są  bez parabenów,  SLS/SELS-ów, silikonów,  formaldehydów,  produktów GMO,  substancji zapachowych,  ściernych nadających kolor,  oleju mineralnego i innych ropo-pochodnych, wazeliny, sztucznych wypełniaczy.

Polecane zwłaszcza dla osób z problemem alergii czy płaszczem lipidowym skóry.

Produkty są unikalne.

Są to produkty codziennego użytku. Używając ich Twoja rodzina staje się zdrowsza i bogatsza.

SYSTEM ZARABIANIA DZIĘKI ORGANIC LIFE

 

W sklepie, drogerii czy supermarkecie wydajesz pieniądze bezpowrotnie. Tutaj w Organic bogaci się klient i producent. Firma OL ma najlepszą ofertę zarabiania na rynku, ponieważ  tu 100% osób zarabia. Kupujesz i zarabiasz pieniądze.  Aby zarabiać, nie trzeba sprzedawać i biegać z katalogami jak w np. Oriflame, Avon.

Organic Life stworzył system cashback.

Firma pozwala zarejestrować się do niej i dostaje rabat 25% zniżki. I masz od razu konto w sklepie internetowym. Za każdym odnowionym zakupem masz 10% z każdego zakupu zwrotu.

To jest początek, co możesz zarobić. Możesz oczywiście więcej zarabiać, jeśli chcesz. Firma Cię wynagradza, za promowanie Organic Life i za poszerzanie rynku.

Te pieniądze czyli twoje prowizje są wpłacane na twoją polską kartę Mastercard, którą otrzymujesz za darmo od firmy.

Organic life

Masz możliwość stworzenia przepływu finansowego na wiele lat. Karta ta nie jest w systemie komorniczym.

 

Jest to system produkcji pieniędzy, gdzie możesz dojść do wolności finansowej. Koszt zakupu dla siebie czy dla twojej rodziny może być aktywem.  Takiego systemu wynagradzania i takich produktów nie ma na rynku, jak w Organic Life.

Dołącz do Organic Life i zmień obecny sklep na sklep z bezpiecznymi dermo-kosmetykami, na światowym poziomie.

Organic Life

Obejrzyj Aktualną Prezentację

 

>

Dołącz do Organic Life, zarejestruj się z mojego linku partnerskiego poniżej

https://paulinacichocka.pl/organic

 Zaraz po rejestracji otrzymasz 25% zniżki. Zarabiaj i Korzystaj z tych Znakomitych Dermo-kosmetyków.

 Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej, obejrzyj najbardziej aktualny specjalny webinar TU dedykowany tym, którzy są zainteresowani Organic Life.

Po rejestracji, która jest darmowa i bez żadnych zobowiązań, otrzymasz ode mnie wszystkie ważne instrukcje, materiały szkoleniowe, nagrania, które pomogą Ci bardziej zrozumieć Misję Firmy i jeśli będziesz chcieć także Zarabiać.

 

ORGANIC LIFE

organic life Jak masz pytania lub chcesz się ze mną skontaktować pisz na adres: kontakt@paulinacichocka.pl

Natomiast jeśli zarejestrowałeś się/aś z mojego linku partnerskiego to napisz koniecznie na ww adres e-mail do mnie. Przekażę Ci wszystkie dodatkowe bieżące, ważne informacje dotyczące Organic Life oraz dodam Cię do naszej grupy, gdzie mamy cykliczne webinary, konferencje online,   na które możesz zapraszać swoje zainteresowane osoby, jak i korzystać we własnym zakresie, oraz wiele bieżących informacji prosto z firmy.