O MNIE

 Witaj Serdecznie!

Mam na imię Paulina.

Kim jestem i czym się zajmuję?

Od ponad dwóch lat współpracuję z programami partnerskimi i wieloma firmami marketingu sieciowego  za pomocą Internetu; social media i strony www. Zainspirowałam i nauczyłam wiele osób w jaki sposób mogą zacząć zarabiać przez Internet nie mając swojego własnego produktu. Wierzę, że jeśli stawiasz pierwsze kroki w Internecie, a może właśnie startujesz z własnym pomysłem, to za pomocą moich tutoriali, instrukcji i darmowych poradników  krok po kroku poznasz zakamarki WordPress’a – Jak stworzyć swoją własną nieruchomość internetową czyli  Stronę WWW z blogiem i nią zarządzać.

Pomagam osobom, które błąkają się w Internecie i  szukają od czego i jak zacząć?

Jak to Się Zaczęło?

Moja Droga do Tu i Teraz zaczęła  się od MLM czyli Multi Level Marketing lub jak kto woli networking sieciowy.

Gdy po raz pierwszy usłyszałam, że jest na świecie coś innego niż typowy Biznes Tradycyjny i ETAT  czyli to coś innego  czyli MLM to nie mogłam uwierzyć, że tyle lat żyję i po raz pierwszy słyszę o czymś tak niesamowitym.

Zaangażowałam się i zaczęłam budować strukturę osób, które też Zaczęły Zarabiać. Była to praca w terenie czyli offline. Robiłam to wtedy poza etatem. Zajmowało mi to trochę czasu, bo budowanie sieci w MLM to jest proces.

 

Inaczej Wygląda  Zarabianie Online

 

Nie mogłam sobie pozwolić na dodatkową pracę poza domem w terenie, bo  pochłaniała mój czas, który mogłam spędzić z bliskimi ponieważ jestem mamą dwójki dzieci, mam rodzinę i dla mnie rodzina zawsze była i jest priorytetem.

Zaczęłam szukać zatem w internecie innej drogi zarabiania, bo pojawiło mi się pytanie? Dlaczego by nie zarabiać zdalnie czyli przez Internet? Mamy XXI wiek.

 

Tylko Jak By To Wyglądało? Od czego Masz  Zacząć?

Co Będzie Dla Ciebie Właściwą Drogą?

 

Z mojego doświadczenia i doświadczenia wielu innych osób, które zarabiają bardzo dobre pieniądze wynika jedno. Jeśli chcesz zacząć pracować za pomocą internetu, najpierw zainwestuj w siebie, w swój rozwój osobisty i konkretne szkolenia, które pomogą Ci osiągnąć Twój cel i są z nim zbieżne. Tu nieistotne czy polegałoby to na współpracy z innymi firmami czy sama założysz własny biznes- bo masz pomysł na swój własny produkt.

 

Zacznij pisać bloga. Załóż swoją stronę internetową.

Omawiam krok po kroku jak to zrobić, aż po zarządzanie nią.

 

Wcześniej ją zaplanuj i skorzystaj z tego darmowego e-booka

Przetarłam w ciągu tych lat wiele ścieżek – sposobów zarabiania, poznałam wiele możliwości zarabiania online.  Te dwa lata nauki nauczyły mnie wiele, zdobyłam ogromną wiedzę, dzięki wielu szkoleniom. Dzięki temu dotarłam do miejsca, w którym jestem i szkolę, inspiruję osoby totalnie od podstaw, po kolei od podstaw od A do Z. Lubię to robić i daje mi to ogromną satysfakcję. W Internecie jest mnóstwo wiedzy i informacji, lecz, aby poskładać wszystko w jedną całość, po kolei od czego i jak zacząć to jest prawdziwa sztuka i wymaga wiedzy w danym temacie.

Wiedz jedno, że sama wiedza jak Zarabiać w Internecie nie wystarczy. Bo możesz mieć wiedzę, ale jej nie wykorzystywać.

Niezwykle istotne jest co masz w głowie, jak poukładany jest Twój Świat Wewnętrzny? Czy Masz Mentalność Etatowca czy Osoby, która Sama Potrafi Zmobilizować Się do Działania?

 Internet w XXI wieku, Social Media, własne miejsca w sieci – to daje nam nowe możliwości, o których potencjale wie niewiele osób.

 

Dlaczego? Bo reszta się przygląda albo nie wierzy. Możesz mieć swój biznes w Internecie i tam go rozwijać.