OMEGA BEST Jak Zacząć ?

OMEGA BEST Jak Zacząć?

OMEGA BEST

 

W Omega Best mamy możliwość zarabiania bez polecania. Firma jako jedyna w Polsce oferuje Active Box – połączenie usług reklamowych, udziału w badaniach marketingowych, tradingu oraz wydobyciu kryptowalut.

Po zakupie Active Box:

  • na czas 6 miesięcy możesz zyskać do 30% profitu. Paczki , które są na 12 M z zyskiem 70% zostana zastapione tylko i wyłącznie paczkami 6M. Wykorzystując reinwestycję możesz zystakać znacznie więcej.
  • aby uzyskać 30% z naliczeń wykonujesz codziennie proste zajmujace dosłownie chwilę proste czynności marketingowe tj. wypełnienie ankiety, obejrzenie reklamy, wyrażenie swojej opinii. W zależności od potrzeb firm współpracujacych z Omega.

Jak zarejestrować się w OMEGA.BEST?

Zanim przejdziesz do rejestracji, która jest bardzo prosta, należy uruchomić Virtual Private Network czyli VPN na Twojej przeglądarce. Dlaczego jest to potrzebne, czy to jest bezpieczne i jak i po co uruchamia się VPN dowiesz się z tego filmu.

Nie zarejestrujesz się bez dodatkowego zabezpieczenia strony w przegladarce czyli bez zainstalowanego VPN. Najpierw zobacz krok 1.

Omega Best Rejestracja

 

KROK #1 INSTALACJA VPN  W OMEGA BEST

 

KROK #2 REJESTRACJA DO OMEGA BEST

Jeśli już masz zainstalowany VPN przejdź do rejestracji:
Omega Best Rejestracja

KROK #3 ZASILENIE KONTA W OMEGA BEST

KROK #4 ZAKUP ACTIVE BOX W OMEGA BEST

KROK #5  CO ROBIMY PO ZAKUPIE ACTIVE BOX W OMEGA BEST ?